Weby a e-shopy

Ušetřím vám čas při hledání řešení

Získáte mé 20 leté zkušenosti kolem tvorby webů, e-shopů a marketingu. Mám velký přesah do dalších oborů. Vyplatím se pro střední firmy, kterým web řeší byznys nebo jeho část.

Jsem organizovaný, pečlivý a říkám věci tak jak jsou.

Co vyřeším

Navrhnu vylepšení webu

Podíváme se spolu na rychlost, technické problémy, SEO nebo zákonné povinosti. Dotkneme se UX i napojení na další služby.

Je jedno zda máte web na WordPressu, Webflow nebo vlastní řešení. Dám vám zprávu co zlepšit nebo vše rovnou upravím. Spolupráci nastavíme tak, aby byl jasný cíl, kam se potřebujeme dostat.

Pohlídám dodavatele

U větších webových prezentací dohlédnu na práci vybraných dodavatelů. Odhalím problémová místa, zajistím návaznost jednotlivých prací. Pohlídám tvorbu webu stejně, jako stavbyvedoucí hlídá stavbu domu. Jsem na vaší straně. Jsem váš nový technický dozor.

Poradím s webem nebo e-shopem

Chcete nový web nebo e-shop? Nevíte, na koho se obrátit, jaké podklady připravit nebo na co si dát pozor? Poradím a dohlédnu na váš webový projekt, aby splnil vaše očekávání a cíle..

Zdeněk Stoklasa

Jsem multipotenciál a generalista. Pečlivý, samostatný, zodpovědný a Apple pozitivní. Sledujme se na LinkedIn. Nezávazně.

Napište mi

ahoj@zsto.cz

Fakturační údaje

Zdeněk Stoklasa
Na Zahrádkách 892
768 61 Bystřice pod Hostýnem
IČO 86931725
ID datovky gp753gh

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 07.07.2008, eviduje: Městský úřad Bystřice pod Hostýnem, sídlo: Na Zahrádkách 892, Bystřice pod Hostýnem 768 61