Projektový systém Freelo

Efektivní spolupráce šetří tísíce měsíčně

S Freelem získáte nadhled, zjednodušíte komunikaci a všichni opravdu ví, co mají dělat.

Jsem Freelo certified partner a naučím vás efektivně pracovat ve Freelu. K tomu vám vysvětlím základy projektového a procesního řízení.

Zaveďme Freelo i u vás!

Co vám vyřeším

Spolu nastavíme Freelo

Je jedno jestli jste reklamní agentura nebo výrobní firma o sto lidech. Online projektový systém Freelo využijete na předávání úkolů uvnitř firmy, pro spolupráci několika externistů při vedení e-shopu nebo na rozvoj svého podnikání. Stačí být otevřený efektivní spolupráci a změně.

Zavedení projektového systému je dost práce. Část si vezmu já, ale ta větší polovina bude na vás. Bude to ale stát za to. Jste jen krok od efektivní firmy.

Zaškolím celý tým na jednotný styl práce

Osobně nebo online zaškolím všechny lidi v týmu. Dokonce i externí dodavatelé mohou s vámi komunikovat přes jednotný systém. Stačí jim vysvětlit výhody a už nikdy nebudou chtít jinak. Reporty nebo fakturace jsou s Freelem rychlé a efektivní.

Vytvořím šablony procesů na míru

Máte firemní proces, který jste nenašli v dostupných šablonách? Poradím vám, nebo rovnou vytvořím šablony přímo vašim procesům na míru.

Zdeněk Stoklasa

Jsem multipotenciál a generalista. Pečlivý, samostatný, zodpovědný a Apple pozitivní. Sledujme se na LinkedIn. Nezávazně.

Napište mi

ahoj@zsto.cz

Fakturační údaje

Zdeněk Stoklasa
Na Zahrádkách 892
768 61 Bystřice pod Hostýnem
IČO 86931725
ID datovky gp753gh

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 07.07.2008, eviduje: Městský úřad Bystřice pod Hostýnem, sídlo: Na Zahrádkách 892, Bystřice pod Hostýnem 768 61