Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/25399/zsto_cz/www/wp-content/plugins/themewich-shortcodes/functions/themewich-shortcodes.php on line 556

Fitmat

jednostránkový e-shop (microstore) fitmat.cz

<!-- [et_pb_line_break_holder] --><h3 style="color: #fff !important; text-align: center;">fitmat.cz - nejsem obyčejná podložka...</h3><!-- [et_pb_line_break_holder] -->

UX HTML CSS Silex

Příběh, který by mohl být nazván Zrození fitmatky, začal jednoho vlahého letního večera při posezení na terase. Jeho další pokračování však už tak romantické nebylo. Web, který má prezentovat kvalitní, designovou a funkční podložku na cvičení, fitmatku, nebylo lehké vymyslet a poté přizpůsobit náročným požadavkům jeho zadavatele ICONICGYM.

Stránky fitmat.cz se díky silnému týmu spolupracovníků, podařilo dotvořit v moderní a uživatelsky přívětivou prezentaci. Technicky se jedná o jednostránkový objednávkový systém. Někdo by jej nazval e-shopem, ale není to úplně to pravé označení.

fitmat-pink-detail

Frontend & Backend

Web je postaven na php frameworku Silex za malého přispění AngularJS. Textům se věnovala opět Lucie Ságnerová a opravdu luxusní fotky jsou dílem Karla Vlčka. Posílání e-mailů má pak na svědomí Petr Mikunda (C# programátor). Děkuji všem za spolupráci.

fitmat-website

Rozsah mé práce

  • počáteční analýza a volba domén
  • sestavení papírové skicy a základních prototypů
  • návrh vizuálu, tvorba favicon a celého designu webu
  • webová prezentace formou onepage
  • implementace HTML šablony na Silex a zprovoznění AngularJS
  • napojení na Google Analytics a měření odkazů přes UTM kódy
  • fotografie – Karel Vlček
  • copywriting – Lucie Ságnerová (ladycopy.cz)

Klient

Společnost LAPOINTI s.r.o. se hlavně zabývá internetovým prodejem svých výrobků ICONICGYM nebo bulharské kosmetiky Milva pro německy mluvící trhy. Novým produktem je pak Portify, aplikace pro potřeby českých provozovatelů Shopify e-shopů.

Chcete podobný web?

Přijeďte na dobrou kávu a probereme váš projekt osobně. Mám čerstvě praženou z e-shopu ZRNKOVÁ.