Co vám nabízím

Postarám se o kompletní tvorbu webového projektu od návrhu až po realizaci, zajistím webhosting i následnou správu. Texty napíšeme spolu s profesionálním copywriterem.

Nabízím své know-how

Dělám weby na WordPressu

Jednoduché onepage webové prezentace stavím na HTML, složitější weby dělám na oblíbeném systému WordPress. Mezi nejnovější projekty patří katalog produktů Walachia nebo web Lenky Olšové.

E-shopy

Na tvorbu e-shopů používám krabicové řešení Eshop-rychle, UPgates nebo Shopify. Ve zvláštních případech postavím e-shop také na WooCommerce nebo inShop4. Internetový obchod musí být vidět, musí prodávat a musí růst. Vytvořím e-shop tak, aby zapadl do vašeho marketingového mixu.

O vánocích jsem spustil prodej repasovaných kávovarů, dnes připravuji e-shop pro prodej tepelných čerpadel.

w

Konzultace

Dokážu vám navrhnout ideální e-shopové řešení nebo CMS pro vaši webovou prezentaci. Znám silné i slabé stránky open-sourcových a e-shopových systémů. Poradím a dohlédnu na váš webový projekt, aby splnil očekávání a cíle.

Webhosting

Jednodušeji už to nejde. Zářídím webhosting u blueboard.cz se zvýhodněním při platbě na více let dopředu. A proč blueboard? Protože jejich osobní přístup je nepřekonatelný!

Technický dozor

U větších webových prezentací dohlédnu na práci vybraných dodavatelů. Odhalím problémová místa, zajistím návaznost jednotlivých prací. Jsem na vaší straně. Dohlédnu na tvorbu stejně, jako stavbyvedoucí hlídá stavbu domu.

Projektový manažer webových projektů

Znám výborné fotografy, kodéry, grafiky, programátory i specialisty na online marketing. Vložte tvorbu webového projektu do mých rukou. Hned na začátku poznám rozsah celého projektu a upozorním vás na možné problémy.

Články na blogu

l

Pour féliciter 2020

Letos jsem stihl udělat péefko ještě před Vánoci, tak vám můžu popřát: Klidné svátky, rodinnou pohodu a v novém roce super rychlý web, spoustu spokojených zákazníků a radost z podnikání.

Převod WordPress webu na HTTPS

Provozovat web na zabezpečeném protokolu HTTPS je již dnes nutnost a v letošním roce 2018 se instalace SSL certifikátu stala standardem nejen kvůli GDPR, ale i pro jeho snadnou dostupnost. Instalace SSL certifikátu Let’s Encrypt je zdarma a nabízí ji každý průměrný webhosting na jedno kliknutí. Nic vám tak nebrání si svůj web lépe zabezpečit.

Pečujete o svůj wordpress? aktualizace 8. 12. 2016

Redakční systém WordPress pravděpodobně znáte. Běží na něm spousta webů a dokonce i některé e-shopy. Jde o jedno z nejpoužívanějších řešení pro tvorbu webů na světě. Často používané systémy ovšem bývají oblíbeným cílem nejrůznějších útoků. Útočníci objevují...